Kontakt:

 

tel: +48  570 798 550

         +48  34 307-09-00

email: recepcja@hotelgeris.pl

Nasz Adres:

 

ul.Korfantego 14

42-202 Częstochowa

Proudly created with webwavecms.com

O nas

Witaj w Geris

 

Hotel Geris to przyjemny obiekt noclegowy, który powstał w lutym 2020 r. Przy jego aranżacji projektant zadbał o zachowanie wysokich standardów i stworzenie atmosfery przytulności. Eleganckie meble, wygodne łóżka, kojąca kolorystyka wnętrz, tworzą idealne warunki do relaksu czy pracy. Do dyspozycji gości oddanych zostało  48 miejsc noclegowych w pokojach  1,2,3  osobowych.

Nasz team

 

Nasi pracownicy to wykwalifikowane i kompetentne osoby,  które odgrywają główną rolę w osiąganiu przez nasz hotel sukcesu.

 

W sercu miasta

 

Częstochowa jest miastem powstałym w średniowieczu. Na przestrzeni wieków w mieście zostały zbudowane liczne budowle, mające obecnie charakter zabytków i atrakcji turystycznych. Do najważniejszych należą zabytkowe kamienice oraz sam układ urbanistyczny historycznych centrów Starej i Nowej Częstochowy oraz łączącej je Alei Najświętszej Maryi Panny. Największym i najczęściej odwiedzanym z częstochowskich zabytków jest zespół klasztorny na Jasnej Górze, a turystyka związana z klasztorem to głównie ruch pielgrzymkowy.

 

Wróć do strony głównej!